یکشنبه, 25 اسفند 1392 ساعت 10:19

ترجمه ی چکیده در گروه ترجمه پویا وب

 

چکیده مقاله مهم ترین بخش یک مقاله تخصصی در هنگام ترجمه انگلیسی به فارسی یا ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد  . در تمایم مجلات و ژورنال های معتبر علمی و آکادمیک نخست می بایست چکیده مورد تایید ناظر قرار گیرد و در صورت دریافت نظر مثبت از طرف مسئول مربوطه ، کل متن مقاله ای که ترجمه انگلیسی به فارسی یا ترجمه فارسی به انگلیسی شده است  قرار می گیرد تا چاپ شود. بنابراین می بایست ترجمه چکیده از روانی و شیوایی لازم برخوردار بوده و خواننده انگلیسی یا فارسی با مطالعه چکیده ، متنی معتبر و آکادمیک را آنالیز نماید و دغدغه نویسنده صرفا در خصوص محتوای مقاله باشد .

 

در بسیاری از موارد ترجمه چکیده ارائه شده چه ترجمه انگلیسی به فارسیو چه ترجمه فارسی به انگلیسی از سوی مترجمین مستقل با مشکلات گرامری همراه است . ارائه ترجمه چکیده با اغلاط املایی / حتی یک مورد ، تاثیر منفی در رای ناظر خواهد داشت . بنابراین چکیده به عنوان مهم ترین بخش یک مقاله انگلیسی یا فارسی ، می بایست توسط مترجمین زبده و اصلح انجام شود .

گروه ترجمه پویا وب  با پشتیبانی از تمامی رشته های تخصصی دانشگاهی ، کیفیت ترجمه فارسی به انگلیسی و ترجمه انگلیسی به فارسی را به صورت کامل تضمین می نماید.

 

بازدید 1184 بار آخرین ویرایش در یکشنبه, 25 اسفند 1392 ساعت 11:33

فرم برآورد هزینه

 1. نام و نام خانوادگی*
  لطفا نام خود را وارد نمایید.
 2. ایمیل*
  لطفا ایمیل خود را وارد نمایید.
 3. تلفن*
  لطفا تلفن خود را وارد نمایید.
 4. بارگزاری متن
  اشکال در بارگزاری فایل
 5. حوزه متن
  Invalid Input
 6. تاریخ تحویل*
  تاریخ تحویل را وارد کنید.
 7. توضیحات
  Please let us know your message.
 8. کد امنیتی*
  Invalid Input

حاضرین در سایت

در حال حاضر 129 میهمان و بدون عضو در حال بازدید از سایت هستند