زمینه های ترجمه مقاله عبارتند از :

   ترجمه انگلیسی به فارسی ISI
    ترجمه فارسی به انگلیسی ISI

در صورتی که مقاله در زمینه ی  ترجمه انگلیسی به فارسی باشد سرعت تحویل مقاله بالاتر رفته و با ذکر این نکته که مترجمان ما در این بخش دارای تسلط زیادی می باشند ترجمه به صورت تخصصی صورت می گیرد و در ضمن ترجمه ها با در نظر گرفتن تخفیف دانشجویی و به صورت تایپ شده و با درج نمودن شکل ها و نمودارهای مربوطه و ویرایش کلی تحویل می شود .

در ترجمه مقاله منابع ترجمه نمی شود زیرا نیازی به ترجمه نام اشخاص و یا کتب نبوده و صرفا به صورت انگلیسی / رسم الخط انگلیسی وارد متن ترجمه فارسی می شوند . در ترجمه فارسی به انگلیسی تمامی محتوا ترجمه خواهد شد زیرا در  ترجمه انگلیسی به فارسی با این پیش فرض که خواننده مقاله فارسی زبان بوده و با زبان انگلیسی آشنایی دارد بنابراین ، می تواند منابع و اسامی خاص انگلیسی را بخواند.

اما خواننده متن زمانی که صرفا به زبان انگلیسی تسلط دارد عملا قادر به درک زبان فارسی نبوده و می بایست تمامی متن از جمله اشکال ، نموارها ، فرمول ها و اعداد و منابع ، همگی به زبان انگلیسی و رسم الخط انگلیسی ارائه گردد تا خواننده متن که فردی خارجی / با زبان مادری انگلیسی و یا … می باشد بتواند به صورت کامل نسبت به موضوع و مفاهیم ارائه شده در مقاله فارسی احاطه یابد .

ترجمه چکیده مقالات

چکیده مقاله یکی از مهم ترین بخش های مقاله می باشد . معمولا ابتدا ترجمه چکیده مقاله فارسی جهت دریافت تاییدیه در اختیار مسئول مربوطه در ژورنال و یا مجله ISI قرار می گیرد . مرکز مترجم گروپ در بخش ترجمه چکیده مقاله صرفا از اساتید مجرب دانشگاهی مرتبط با رشته دانشگاهی مرتبط با متن بهره می جوید . ترجمه چکیده بسیار دشوارو پیچیده می باشد زیرا بایستی متن ارائه شده کاملا روان و از لحاظ علمی معتبر و آکادمیک باشد به گونه ای که خواننده انگلیسی زبانی که متن چکیده را مطالعه می نماید تحت تاثیر قرار گرفته و چکیده را از لحاظ علمی معتبر بداند و این همه تنها زمانی عملی و محقق می شود که کیفیت ترجمه ارائه شده و سطح کیفی ترجمه در بالاترین سطح ممکن باشد .

ترجمه چکیده مقاله به صورت فوری انجام شده و معمولا دو تا سه ساعت پیش از ثبت سفارش چکیده مقاله به صورت تایپ شده و ویرایش شده از طریق ایمیل تحویل می گردد . پس از تایید ترجمه چکیده مقاله ، مشتریان نسبت به ثبت کامل متن مقاله فارسی و دریافت ترجمه تخصصی در بخش ترجمه آنلاین و دانشجویی مقاله ISI اقدام می نمایند .

بازدید 1729 بار

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

فرم برآورد هزینه

 1. نام و نام خانوادگی*
  لطفا نام خود را وارد نمایید.
 2. ایمیل*
  لطفا ایمیل خود را وارد نمایید.
 3. تلفن*
  لطفا تلفن خود را وارد نمایید.
 4. بارگزاری متن
  اشکال در بارگزاری فایل
 5. حوزه متن
  Invalid Input
 6. تاریخ تحویل*
  تاریخ تحویل را وارد کنید.
 7. توضیحات
  Please let us know your message.
 8. کد امنیتی*
  Invalid Input

حاضرین در سایت

در حال حاضر 106 میهمان و بدون عضو در حال بازدید از سایت هستند